Rodzaje i trendy 2019 - co wybrać? Kosmetyki hotelowe są obowiązkowym wyposażeniem pokojów i łazienek w hotelach i pensjonatach.

Szczególnie, jeśli chodzi o obiekty o wyższym standardzie. Właściciel hotelu ma wyboru szeroką gamę kosmetyków do wyboru. Coraz częściej ich producenci proponują personalizację produktów. Chodzi o dostosowanie opakowania do stylistyki hotelu. Można także zdecydować się na konkretną linię kosmetyczną, która także może być kompatybilna z charakterem obiektu. Projektując wystrój hotelu czy pensjonatu warto zwrócić uwagę na szczegóły, które jak się okazuje mogą mieć duże znaczenie. Warto poświęcić trochę czas na dobór odpowiednich linii kosmetycznych, pamiętając, że goście mają bezpośredni kontakt z kosmetykami.

Do rodzaju prowadzonej działalności można dopasować odpowiednią linię kosmetyczną. Dla obiektów nastawionych na relaks, odpoczynek ciała i duszy - czyli obiektów SPA - sprawdzą się dwa style: orientalny i rustykalny. Powinny być ona oparte na naturalnych składnikach. W przypadku hoteli dla gości biznesowych warto zaproponować kosmetyki dostosowane do ich potrzeb. W tego rodzaju obiektach mamy do czynienia z krótkimi, biznesowymi pobytami. Wiążą się one przede wszystkim z pracą. W związku z tym warto postawić na linie kosmetyczne, które dodadzą energii oraz orzeźwiające. Najczęściej charakteryzują się one klasycznymi, eleganckimi opakowaniami.